Piotr Sosiński
– certyfikowany trener FACET5

Ukończył wyższe studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim.
Od 7 lat jest akredytowanym użytkownikiem systemu Facet5 i posiada uprawnienia do prowadzenia warsztatów akredytacyjnych Facet5- wynikające z międzynarodowej certyfikacji trenerskiej.

Piotr posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży, budowania zwycięskich zespołów, rekrutacji i motywowania ludzi w organizacji.

Jest praktykiem posiadającym duże doświadczenie w zakresie zarządzania ludźmi. Podczas konferencji, seminariów i szkoleń prezentuje praktyczne rozwiązania, które sprawdziły się w polskich warunkach, motywuje i inspiruje uczestników spotkań do wdrażania nowych rozwiązań, które mogą przynieść ich firmom konkretne i wymierne korzyści.

Piotr jest ekspertem w zakresie sprzedaży a jego własne pasje związane są z budowaniem i rozwojem biznesu.

W ostatnich latach ukończył kilka znanych na całym świecie programów rozwoju osobistego m.in.: Train the Trainer Facet5 (Synermetric Ltd.), MMI  (Success Resources), Mission to Millions (Success Resources), Geurilla Business Intensive (Success Resources), Quantum Leap (Success Resources), Sales Explosion (Blair Singer), Story Teller – Sztuka wystąpień Publicznych (Mariusz Szuba).