Facet5 i Zarządzanie. Co Facet5 może zrobić dla Ciebie i za Ciebie? Zapisz się na bezpłatne spotkanie wirtualne, aby jeszcze skuteczniej wspierać rozwój talentów!

Facet5 precyzyjnie mierzy potencjał ludzi i jego dopasowanie do potrzeb organizacji

Podejmowanie decyzji  w sprawie rozwoju kluczowych pracowników jest trudne i łączy się z dużą odpowiedzialnością. Stawka jest olbrzymia – chodzi bowiem o wyniki firmy i zaangażowanie pracowników.

Jak w każdej podróży – w rozwoju ludzi w organizacjach dobrze jest precyzyjnie określać punkt wyjścia, punkt docelowy i drogę, którą chcemy razem przebyć. Zamiast polegać jedynie na czubku własnego nosa – dobrze jest się wspierać rzetelnymi i wiarygodnymi narzedziami Facet5. Dzięki temu będziesz budować swój wizerunek i podejmować coraz lepsze decyzje personalne. 

Zapraszamy 10 osób zajmujących się rekrutacją i rozwojem pracowników na bezpłatne spotkanie on-line, podczas którego pokażę Państwu możliwości stosowania narzędzi Facet5 w całym cyklu rozwoju ludzi w organizacji.

Aby wziąć udział w tym spotkaniu proszę wypełnić formularz:

[contact-form-7 id=”6984″ title=”Bezpłatne spotkanie on-line: Co Facet5 może zrobić dla Ciebie i za Ciebie?_copy”]

Czym jest Facet5?

Facet5 to najbardziej wszechstronny, nowoczesny rzetelny i precyzyjny system pomiaru potencjału pracowników. Facet5 to pierwszy w Europie system, który został opracowany dla biznesu w oparciu o model Wielkiej Piątki oraz o psychologię pozytywną.

System działa w pełni on-line, jest dostępny w 32 językach, posiada 42 grupy normatywne (w tym normę polską opracowaną dla ponad 7500 dorosłych osób pracujących w polskich firmach). Możesz z niego generować ponad 20 różnych rodzajów raportów wspierających rozpoznawanie talentów oraz zarządzanie ich rozwojem.

 

BPS przyznało Facet5 w 2016 r. oceny doskonałe (pięć gwiazdek) na skalach:
 • wiarygodność;
 • rzetelność narzędzia;
 • wielkość próby badawczej;
 • akceptowalność wyników;
 • odpowiedniość komputerowo generowanych raportów;
 • wiarygodność konstruktu.

Dlaczego Facet5?

Nie możesz zarządzać czymś, czego nie mierzysz.” Edwards Deming

Facet5 został opracowany dla biznesu i wykorzystuje znane modele zarządzania. Raporty dostarczają menedżerom czytelnych wykresów, jasnych i konkretnych wskazówek dotyczących zarządzania, a także znaczących porównań i analiz.

Korzystanie z Facet5 jest proste i intuicyjne.  Facet5 jest dostępny na każdym komputerze, tablecie lub smartfonie, które mają zapewniony dostęp do internetu. Facet5 jest łatwy do zrozumienia oraz stosowania.

Facet5 stosuje czytelną i dającą wiele możliwości grafikę, która stwarza unikalne możliwości szybkiego porównywania ludzi pomiędzy sobą, precyzyjnego badania ich dopasowania do poszczególnych stanowisk, określania ich talentów, analizowania efektywności zespołów oraz kultury organizacyjnej.

Facet5 ułatwia:

 • rekrutację i selekcję;
 • zarządzanie oraz podejmowanie trafnych decyzji personalnych;
 • zarządzanie talentami;
 • rozwój umiejętności przywódczych;
 • komunikację interpersonalną, która pozwala na budowanie coraz lepszych relacji biznesowych (zajrzyj na www.facet5gps.com );
 • coaching indywidualny i zespołowy;
 • budowanie porozumienia;
 • rozwiązywanie sytuacji trudnych i konfliktowych;
 • badanie oraz rozwój kompetencji przywódczych;
 • motywowanie oraz wywieranie wpływu;
 • skuteczną codzienną komunikację;
 • zwiększanie efektywności zespołów.

Wyniki jednego kwestionariusza możesz wykorzystywać w wielu procesach rozwoju pracowników i możesz to robić na każdym poziomie organizacji.

Do mierzenia potencjału pracowników i dopasowania ich preferencji do istniejących w organizacji ról – warto jest używać precyzyjnych narzędzi pomiaru, gdyż od tego zależy sukces Twojej firmy i Twoja reputacja.

Facet5 zaoszczędza wiele czasu i pieniędzy.

 

Ile kosztuje korzystanie z Facet5?

Facet5 jest bardzo efektywnym kosztowo narzędziem. Wypełnienie kwestionariusza Facet5 zajmuje zaledwie kilkanaście minut i na jego podstawie jednym przyciskiem można generować ponad dwudzieścia rodzajów raportów. Użytkownicy Facet5 nie płacą rocznych licencji z tytułu korzystania z systemu, płacą jedynie za  generowanie raportów. Korzystanie z wielu analiz, norm oraz wszystkich wersji językowych po wygenerowaniu raportu Profil Osobisty Facet5 jest w bezpłatne. Można wysyłać zaproszenia, wypełniać kwestionariusze i generować raporty w dowolnie wybranym języku. Cena raportów zależy od ich rodzaju oraz od wielkości zamówienia.

Kto korzysta z Facet5?

Nie znasz jeszcze Facet5?  Hmmm… wielokrotnie mówiono nam, że Facet5 to jeden z najlepiej strzeżonych sekretów. Tylko kilka tysięcy osób zna ten sekret i posiada do niego klucze. Te osoby wiedzą o ludziach więcej niż inni, potrafią lepiej nimi zarządzać, podejmują trafniejsze decyzje – w sprawach Zarządzania Talentami “trafiają w dziesiątkę”.  Facet5 jest wykorzystywany w ponad 40 krajach świata. W Polsce system Facet5 stosujemy już od 13 lat – przeprowadziliśmy tysiące badań, opracowaliśmy solidne normy dla ponad 7500 pracujących dorosłych osób.

Raporty i narzędzia Facet5 ułatwiające zarządzanie talentami pracowników

Profil Osobisty Facet5

John – Profil Osobisty Facet5

Facet5 pomoże Ci w określaniu oczekiwań wobec osób zatrudnionych na kluczowych stanowiskach w firmie. Dzięki temu systemowi w łatwy i szybki sposób możesz zebrać informacje na ten temat metodą on-line, w wielu językach. Określanie szablonów stanowisk to w Facet5 działanie zupełnie bezpłatne, szybkie i skuteczne. Służy do tego moduł Audition Facet5Facet5 zarządzanie talentami

Facet5 dostarczy Ci też rzetelnych informacji na temat potencjału i talentów pracowników.  Mając określone oczekiwania i osobowość pracowników możesz dokonywać precyzyjnych porównań, które ułatwią Ci podejmowanie trafnych decyzji personalnych.

Porównanie kandydatów w systemie Facet5

Informacje z systemu Facet5 możesz wykorzystywać na każdym etapie cyklu rozwoju pracownika w firmie. System ten możesz łatwo zintegrować z realizowanymi planami rozwoju pracowników.

SpotLight

Zarządzanie Talentami – Facet5 SpotLight – ułatwia realizację każdego projektu rozwoju poprzez podnoszenie samoświadomości, pokazywanie różnic i dostarczanie cennych wskazówek rozwojowych. SpotLight ułatwia pracę nad zmianą zachowania oraz coachingu.

Budowanie samoświadomości pracowników jest podstawowym elementem każdego projektu rozwoju. Facet5 ułatwia ludziom zrozumienie samych siebie, osób z którymi współpracujemy oraz wprowadzanie zmian zachowania, które będą budować owocne relacje biznesowe w firmie. Służą temu raporty SpotLight oraz nasza strona www.facet5gps.com (korzystanie z tej strony jest bezpłatne).

ToRQ (Tailored Reasoning Questionnaire)

ToRQ – pozwala szybko zbadać umiejętności, które bada się podczas Assessment oraz Development Centre. Badanie realizowane metodą on-line i nie trzeba do niego angażować asesorów. ToRQ to narzędzie zupełnie nowej generacji, które w obiektywny sposób dokonuje oceny szybkości i jakości podejmowania decyzji na różnych poziomach trudności i w różnych obszarach biznesu. ToRQ dostarcza więcej informacji na temat potencjału pracowników niż dotychczas stosowane narzędzia pomiaru zdolności kognitywnych.

ToRQ wychodzi poza samo poznanie i przygląda się wpływowi osobowości na wyniki pracy. Stanowi połączenie zdolności i charakteru, które zapewnia najdokładniejszą ocenę indywidualnego potencjału.

 • Dwanaście pytań mierzących różne rodzaje inteligencji biznesowej
 • Cztery poziomy trudności
 • Poziom trudności jest automatycznie ustalany w trakcie oceny
 • Nie ma limitu czasu
 • Pytania można wybierać w dowolnej kolejności
 • ToRQ odnosi się do pracy: pytania ToRQ są przykładami z życia zawodowego, opracowanymi tak, aby pasować do nowoczesnego środowiska pracy.

Cechy ToRQ:

 • Bezpieczny: pytania ToRQ są tworzone na bieżąco przy zastosowaniu precyzyjnych reguł projektowania. Żadne dwa zadane pytania nie są takie same – co zapobiega to kopiowaniu odpowiedzi.
 • Realistyczny: ToRQ wykorzystuje procesy CAT, aby pytania otrzymywane przez respondentów odnosiły się do realiów.
 • Sprawiedliwy: ToRQ wprowadza Analizę Czasu Udzielania Odpowiedzi, aby wyrównać szanse tych, którzy wolniej udzielają odpowiedzi. Bez względu na to, czy ktoś odpowiada szybko czy wolno, ToRQ rzetelnie zmierzy umiejętności podejmowania decyzji u tej osoby.
 • Uniwersalny: ToRQ można stosować na każdym poziomie, od absolwenta jakiejkolwiek szkoły po absolwenta uniwersytetu, od szeregowego pracownika do menedżera.

Przed konferencją możesz otrzymać zakodowane (nie imienne) zaproszenie do wypełnienia kwestionariusza ToRQ –  możesz jeszcze przed konferencją przekonać się, jak działa ToRQ. Po wypełnieniu kwestionariusza wygenerujemy i prześlemy raport ToRQ na wskazany przez Ciebie adres – nie będziemy przechowywać tego raportu w naszym systemie.

SuperSkills 

Lepsze rozmowy biznesowe oznaczają lepsze wyniki.

Raport SuperSkills – rozwija super umiejętności i skuteczne style komunikowania się w biznesie.

SuperSkills – Adam Przykładowy – 10 FIPs

Bezpłatna strona https://www.facet5gps.com/

Możesz przesyłać raporty Facet5 na tę stronę,  analizować profile osobowości i talentów oraz dokonywać znaczących porównań.

https://www.facet5gps.com/

Diagnozowanie talentów z wykorzystaniem Facet5 jest szybkie, trafne, łatwe i przyjemne.

Facet5 zapewni Ci zrozumienie potęgi ludzkiej osobowości – rozwinie Twój potencjał i Twoje możliwości!

Każda z pierwszych 10 osób, które zapiszą się na nasze bezpłatne spotkanie – otrzyma od nas prezent w postaci analizy swoich talentów.

0 Comments