Psychologia biznesu jest dla Ciebie – Facet5 zrobi wiele za Ciebie

Chcesz pracować mniej, zarabiać więcej i zadziwiać Klientów swoim zrozumieniem sedna problemów?
Zastosuj w swojej pracy system Facet5!

Psychologia biznesu jest dla Ciebie – system Facet5 zrobi wiele za Ciebie podczas:

 • podejmowania trafnych decyzji personalnych;
 • rozwoju umiejętności liderów;
 • motywowania i przekonywania;
 • rekrutacji właściwych ludzi;
 • budowania efektywnych zespołów;
 • coachingu i mentoringu;
 • wykorzystywania silnych stron pracowników;
 • wprowadzania zmian kultury w organizacji.

Model Facet5 jest wystarczająco prosty, by szybko go zrozumieć i stosować i wystarczająco skomplikowany, by zapewnić Ci wysoką rzetelność i wiarygodność wyników. Unikalne rozwiązania informatyczne zapewniają Ci szybkość, niezależność, rzetelność, wygodę, niezawodność i  bezpieczeństwo w pracy (certyfikaty ISO 9001 oraz ISO/IEC 27001:2005).

Psychologia biznesu to klucz do Twojego sukcesu…

Facet5 to najbardziej nowoczesny i wszechstronny system badania osobowości zawodowej. Brytyjskie Towarzystwo Psychologiczne w 2016 roku przyznało temu narzędziu najwyższe, czyli doskonałe oceny za rzetelność, wiarygodność i akceptowalność wyników. Dzięki stosowaniu Facet5 Twoje decyzje i działania będą z dnia na dzień coraz trafniejsze, usystematyzujesz swoje projekty i zaczniesz zarabiać znacznie więcej.

Wiedza ekspercka oraz zadowolenie Klientów..

Korzystanie z systemu Facet5 z każdym dniem będzie budować Twoją wiedzę ekspercką oraz zadowolenie Twoich Klientów. Nie musisz być dyplomowanym psychologiem, aby korzystać z możliwości Facet5. Korzystanie z możliwości systemu Facet5 budować będzie Twoją reputację oraz wizerunek. System Facet5  jest tworzony przez grono doświadczonych psychologów biznesu od ponad 25 lat, stoją za nim solidne badania naukowe i solidne teorie z zakresu zarządzania. Brytyjskie Towarzystwo psychologiczne przyznało mu oceny doskonałe w kategoriach: rzetelność, wiarygodność i akceptowalność raportów. Korzystanie z Facet5 zapewni Ci wygodę, niezawodność, logiczne uzasadnienia i porządek w pracy.

Co w Twojej pracy jest najcenniejsze?

Zapewne dobrze wiesz, że najcenniejszą rzeczą w Twojej pracy jest Twój czas.  Prawdopodobnie pracujesz za dużo, zbyt długo i zbyt ciężko. A w pracy przecież nie chodzi o to, aby się “narobić, ale o to, żeby dobrze zrobić i dobrze zarobić”.
Facet5 jest systemem, który Ci w tym pomoże. Dzięki niemu będziesz  stawiać dobre diagnozy i nauczysz się trafnie przewidywać zachowanie ludzi w sytuacjach trudnych. Dodatkowo – to, co zaproponujesz swojemu Klientowi będzie łatwe do zrozumienia i proste do zastosowania. Warto więc korzystać z systemu Facet5, aby nie tracić Klientów przez mało trafne diagnozy i zbyt skomplikowane rozwiązania.

Psychologia biznesu jest dla Ciebie – Facet5 zrobi wiele za Ciebie.

Często wydaje Ci się, że jesteś osobą niezastąpioną i nikt nie wykona lepiej Twojej pracy niż Ty sam/a. Czy na pewno? Czy masz wystarczająco dużo czasu dla swojej rodziny i z przyjaciół?  Facet5 zrobi wiele za Ciebie  stosując przy tym dobrze sprawdzone modele, teorie i rozwiązania.  Facet5 jest niezawodny (99,9% niezawodności) i bardzo prosty w obsłudze. Dzięki stosowaniu Facet5 nie tylko zaoszczędzisz dużo czasu, ale również zdobędziesz uznanie w oczach swoich obecnych i potencjalnych Klientów. Będziesz stawiać obiektywne i trafne diagnozy dotyczące relacji międzyludzkich oraz dynamiki pracy zespołów. Zyskasz więcej pewności siebie i siły przekonywania w relacjach ze swoimi Klientami. Po akredytacji – otrzymasz dostęp do wszystkich modułów systemu Facet5, a także do Centrum Nauki i Wiedzy Facet5, które będzie Twoim źródłem inspiracji podczas realizacji różnego typu projektów rozwoju.

 Z czegoś trzeba też żyć..

Sukces Twojej firmy zależy od wielkości sprzedaży. Jako konsultant Facet5 – nie będziesz sprzedawać, lecz będziesz doradzać swoim Klientom najlepsze możliwe rozwiązania. Psychologia biznesu będzie Ci w tym pomagać i Facet5 zrobi wiele za Ciebie. Kiedy wykorzystujesz w swojej pracy system Facet5 – śpisz spokojnie. Twoje działania i decyzje są oparte na solidnych podstawach – są najlepsze z możliwych.  Budujesz w ten sposób swoją renomę, dzięki której będziesz zarabiać coraz więcej.

Szybka i trafna odpowiedź…

Jeśli czasem zimny pot spływa Ci po plecach, kiedy menedżer zadaje Ci jedno z tych pytań:

 • To kogo mam wybrać? 
 • Dlaczego tak uważasz – dlaczego właśnie ta osoba jest najlepsza?
 • Jak ja mam go motywować?
 • Jak taką osobą skutecznie zarządzać?
 • Kto bardziej pasuje do tego zespołu?
 • A jak ja mam motywować samego siebie?
 • Z czego wynika ten konflikt?

…i jeśli wtedy myślisz sobie, że dobrze byłoby mieć “szklaną kulę”, która zna odpowiedź na takie pytania –  to ja mam dla Ciebie dobrą wiadomość.
Taką szklaną kulą jest system Facet5. Kiedy korzystasz z tego systemu – masz pewność, że Twoja odpowiedź na pytanie Klienta jest najlepszą z możliwych, gdyż jest oparta na solidnych podstawach oraz wielu latach badań, a nie tylko na “czubku Twojego nosa”.
Facet5 zrobi wiele za Ciebie: 

 • Rekrutacja

System Facet5 ułatwi Ci  szybką i w pełni obiektywną identyfikację talentów na każdym poziomie organizacji, dogłębną analizę ich potencjału zawodowego, różnego typu porównania oraz precyzyjne mierzenie ich dopasowania do potrzeb stanowiska, zespołu i organizacji. Korzystanie z zasobów Facet5 zapewni Ci skrócenie czasu i podniesienie trafności realizacji projektów rekrutacji.
Przede wszystkim Facet5 skraca czas projektów rekrutacji. Zamiast spotykać się z wieloma osobami, aby ustalić z nimi profil idealnego kandydata – możesz wysłać do nich kwestionariusz on-line – w dowolnym języku i w dowolne miejsce. Na jego podstawie szybko wygenerujesz profil idealnego kandydata Ekspertyza Roli – Sales Director. I na dodatek jest to zupełnie bezpłatna funkcja w systemie Facet5.
Zamiast spędzać wiele godzin na rozmowach z kandydatami na temat dopasowania ich osobowości do oczekiwań Twojego Klienta  – wysyłasz do nich kwestionariusz Facet5, potem wciskasz jeden przycisk i generujesz raport Facet5-porownanie-kandydatow. Zauważ, że ten raport zawiera konkretne liczby precyzyjnie pokazujące dopasowanie kandydatów. Te liczby  bardziej przekonają Twojego Klienta niż opisy wynikające z swoich wywiadów. Taka analiza kosztuje ok. 40 PLN za osobę i zaoszczędzi wiele Twojego cennego czasu.
Kiedy otrzymasz dostęp do systemu Facet5 nie będziesz już przygotowywać pytań rekrutacyjnych – system zrobi to za Ciebie: Rozmowa kwalifikacyjna – Sales Director.

Dodatkowa korzyść:

Klient będzie Ci wdzięczny. Często słyszę od moich Klientów: “no nareszcie wiem, kiedy kandydaci ściemniają – te raporty doskonale to pokazują”. Jeśli podczas rozmowy kwalifikacyjnej pojawią się jakieś wątpliwości – to raport “Rozmowa kwalifikacyjna” ułatwi Ci również sprawdzanie referencji.

 • Wprowadzanie pracowników do firmy  

Po zatrudnieniu konkretnej osoby możesz ten sam raport wykorzystywać podczas wprowadzania pracownika na nowe stanowisko – znów skrócisz czas i poprawisz efekty. Jeśli pracownik rozumie jakiego zachowania się od niego oczekuje – szybciej dopasuje się do oczekiwań. Możesz też szczególnie zwracać uwagę na te elementy, które są dla danej osoby najtrudniejsze lub najważniejsze na danym stanowisku. Teraz przychodzi czas na upgrade raportu Rozmowa kwalifikacyjna do raportu  Profil Osobowości Facet5. Zrobisz to jednym palcem i zajmie Ci to kilka sekund.

 • Ścieżki karier i plany następstw

Facet5 jest systemem znakomicie ułatwiającym budowanie ścieżek karier i tworzenie planów następstw. Właściwie trudno jest sobie wyobrazić, że można takie projekty skutecznie realizować bez analizy dopasowania osobowości pracownika do wymagań wobec zachowania oczekiwanego na danym stanowisku.

 • Coaching

Rozmowa na temat wyników Facet5 stanowi doskonały wstęp do każdego procesu coachingu. Dzięki Facet5 możesz poznać i zrozumieć swojego Klienta zanim osobiście go spotkasz. Facet5 jest mapą talentów, preferencji i wartości. Profil Osobowości Facet5 to jest punkt A, z którego masz przeprowadzić Klienta do punktu B. Punkt B możesz określić poprzez omówienie oczekiwań wobec zachowania na danym stanowisku. Możesz wykorzystać do tego  narzędzie on-line Ekspertyza Roli – Sales Director. Po nałożeniu na siebie oczekiwań organizacji oraz rzeczywistych preferencji Twojego coachee – szybko rozpoznasz elementy, na których powinniście najsilniej się koncentrować, aby jak najszybciej osiągnąć zamierzony rezultat. Zwykle czas jest istotny w mierzeniu efektywności coachingu. Facet5 ułatwi Ci też sprawdzenie na ile coachowalny jest Twój Klient – dzięki temu łatwiej Ci będzie uzyskać porozumienie oraz zgodę Klienta na proces cochingu.

Jeśli uczysz swoich Klientów coachingu – wykorzystaj do tego raporty SpotLight. Ten raport ułatwi Twoim Klientom przygotowanie planu rozwoju kompetencji. SpotLight wykorzystuje znany model D. Ofmana (1992) i pozwala zrozumieć silne strony, ryzyka, frustracje i wyzwania wynikające z natężenia określonych cech osobowości. Raport ten pomoże Twoim Klientom wziąć za to wszystko odpowiedzialność.

 • Rozwój umiejętności liderów

Tysiące przeprowadzonych rozmów na temat wyników Facet5 pokazało mi, że menedżerowie po omówieniu swoich własnych raportów uznają Facet5 za narzędzie rzetelne i bardzo przydatne w zarządzaniu.  Żadna szkoła nie uczy menedżerów jak indywidualnie traktować podwładnych.
Facet5 dostarcza menedżerom bardzo konkretnych i przydatnych informacji, którymi są wskazówki dla lidera i preferencje pracy podwładnych.
Wskazówki te opracowano na podstawie powszechnie znanych i dobrze sprawdzonych teorii zarządzania. Dotyczą one zarządzania (teoria przywództwa Bernarda Bassa), ważnych elementów w rozwoju kariery – tego co motywuje i frustruje daną osobę (kotwice karier E. Sheina), budowania porozumienia i rozwiązywania konfliktów (teoria Thomasa i Kilmana).
Przy decyzjach o awansie oraz w coachingu z zakresu rozwoju kompetencji przywódczych możesz wykorzystywać ocenę 360 stopni Strategicznych Kompetencji Przywódczych. W raporcie wygenerowanym na jej podstawie znajdziesz nie tylko informacje zwrotne na temat tego, jak ludzie oceniają danego lidera, ale także informacje z jakich cech osobowości tego lidera wynika ta ocena: Raport oceny Strategicznych Kompetencji Przywódczych.

 • Budowanie zespołów

Akredytowania użytkownicy Facet5 mają łatwy dostęp do eksperckiej wiedzy oraz narzędzi wspierających budowanie efektywnych zespołów.
Moduł oraz Raporty TeamScape ułatwią Ci pracę nad zwiększaniem efektywności zespołów poprzez:

 • Budowanie lepszego wzajemnego zrozumienia oraz poprawę komunikacji,
 • Określenie wspólnych wartości, wspólnego celu zespołu oraz planu jego realizacji.
 • Zbudowanie strategii efektywnej współpracy.
 • Szybką analizę silnych i słabych stron zespołu.
 • Zrozumienie przyczyn występujących konfliktów.
 • Rozwój umiejętności zarządzania konfliktami w tym zespole.
 • Analizowanie i definiowanie ról zespołowych.
 • Assessment Centre

Facet5 nie tylko dostarczy Ci profili osobowości kandydatów, na podstawie których  możesz  lepiej interpretować obserwowane zachowania. Facet5 zawiera w sobie Assessment Centre – absolutnie unikalny sposób badania inteligencji ogólnej kandydatów: ToRQ – raport z testu inteligencji ogólnej.

 • Zmiany kultury organizacyjnej

Facet5 ułatwi Ci określenie i nazwanie kierunków zmiany kultury organizacji, zidentyfikowanie liderów transformacyjnych oraz coaching menedżerów w kierunku planowanej zmiany: raport backdrop ułatwia wprowadzanie zmian kultury organizacji.

Facet5 – Twój podręczny GPS do budowania zrozumienia i dobrych relacji

Możesz korzystać z zasobów Facet5 wszędzie tam, gdzie masz dostęp do internetu – wystarczy, że będziesz mieć ze sobą swój telefon komórkowy. Facet5 został opracowany, aby ułatwić Ci pracę w każdym miejscu, czasie i projekcie. Wiele funkcji Facet5 zostało stworzonych, aby budować Twój wizerunek eksperta. Wiele funkcji jest zupełnie bezpłatnych i bardzo przydatnych dla Twoich Klientów – zajrzyj na www.facet5gps.com. Zauważ, że opracowałam dla Ciebie polską wersję tej strony. Życzę Ci przyjemnej podróży “w stronę pełnego zrozumienia”.
Facet5 posiada solidne normy polskie opracowane w środowisku biznesu.

Moje doświadczenia z Facet5

Dla mnie od dziesięciu lat system Facet5 jest absolutnym  “numerem 1” .  Wybrałam go głównie dlatego, że jest to pierwsze narzędzie opracowanie w Europie dla biznesu w oparciu o teorię Wielkiej Piątki. Szybko przywiązałam się do tego systemu, gdyż jest on łatwy w użyciu, wiarygodny, rzetelny i zapewnia mi ciągły rozwój. Jestem absolutnym  fanem Facet5 i wciąż zachwycają mnie jego nowe możliwości. Facet5 to zestaw narzędzi, które wspierają realizację każdego projektu rozwoju pracowników.  NIewątpliwą zaletą Facet5 jest to, że pracownik wypełnia kwestionariusz tylko raz (trwa to ok.15 minut), a Ty wyniki tego kwestionariusza możesz wykorzystywać do generowania bardzo dużej ilości różnego typu analiz i raportów.  Facet5 dostarczy Ci wielu narzędzi do realizacji różnych projektów rozwoju, które usystematyzują Twoje działania oraz projekty. Wiele raportów możesz generować w systemie zupełnie bezpłatnie, co powoduje, że Facet5 jest także bardzo efektywny kosztowo. Posiadanie w ofercie jednego konkretnego badania osobowości mnie osobiście ułatwia sprzedaż. Klient nie lubi marnować czasu na wybory – dobrych wyborów powinien dokonać konsultant zanim przedstawi mu swoją ofertę.
11-lat pracy z tym systemem utwierdziło mnie w przekonaniu, że ten Facet5 to najlepszy wybór.
Kliknij w ten link, aby dowiedzieć się więcej o najbliższych warsztatów akredytacyjnych Facet5.
Po akredytacji zapewniamy Ci stałe, bezpłatne wsparciepełną niezależność w korzystaniu z systemu Facet5, prostotę rozliczeń finansowych wynikających z generowania raportów Facet5 i konkurencyjne ceny.
Możesz też czerpać wymierne korzyści finansowe z promocji oraz sprzedaży Facet5.
Zapraszam Cię do kontaktów w sprawie współpracy!
Nina Sosińska

0 Comments