Warsztaty akredytacyjne Facet5: 6-7.04.2017, Warszawa

PoZNAJ FACET5 – POZNANIE POTĘGI OSOBOWOŚCI ROZWINIE TWOJE MOŻLIWOŚCI

Facet5 jest obecnie jednym z najbardziej nowoczesnych oraz wszechstronnych systemów pomiaru osobowości. Facet5 ułatwia zrozumienie talentów i potencjału pracowników oraz wybór właściwych metod zarządzania. System jest obecnie wykorzystywany przez organizacje i firmy konsultingowe na całym świecie. Twórcy Facet5 zastosowali model oraz język, który szybko wyjaśnia jak ludzie różnią się pod względem zachowań, motywacji oraz podejścia do pracy i jak te różnice można wykorzystywać, aby osiągać jak najlepsze rezultaty.

System zaprojektowany dla potrzeb Biznesu

Facet5 został opracowany w odpowiedzi na potrzeby Klientów związane z uzyskiwaniem szybkich, praktycznych informacji, które będą wspierały procesy podejmowania decyzji na każdym etapie podróży pracowników w organizacji. System jest dostępny w ponad 30 różnych językach, oparty o język oraz teorie wykorzystywane w biznesie, w pełni on-line – dostępny na całym świecie. Szeroki zakres opracowanych norm krajowych oraz branżowych umożliwia szybkie generowanie znaczących porównań.

Może być stosowany na każdym etapie cyklu życia zawodowego
Facet5 może być łatwo i skutecznie stosowany w ciągu całego cyklu życia zawodowego: od procesów selekcji po odejście pracownika z firmy. Facet5 angażuje pracowników, liderów oraz organizacje w tworzenie wielu wszechstronnych raportów. Umożliwia wybór najlepszych praktyk z zakresu zarządzania podczas realizacji projektów budowania zespołów, integrowania nowych pracowników, czy też planowania zmian kultury organizacyjnej.

Sprawdzona teoria psychologiczna

Zastosowany w Facet5 model Wielkiej Piątki jest obecnie najszerzej akceptowanym sposobem opisywania fundamentalnych bloków osobowości człowieka. Model Wielkiej Piątki jest uznany przez środowiska naukowe jako niezbędne minimum do opisywania osobowości oraz zachowań. Facet5 dokładnie i szybko mierzy pięć głównych aspektów osobowości (oraz 13 podaspektów) i na ich podstawie generuje portrety obrazujące różnice w zachowaniach poszczególnych ludzi.

Warsztaty akredytacyjne

Zapraszamy na dwudniowe warsztaty akredytacyjne Facet5 – uprawniające do wykorzystywania najbardziej nowoczesnego i zaawansowanego systemu badania osobowości zawodowej. Wykorzystują go organizacje oraz konsultanci na całym świecie. Facet5 wspiera zarządzanie potencjałem talentów jednostek, zespołów oraz organizacji wnosząc przy tym istotną biznesową wartość dodaną. System Facet5 jest oferowany w ponad 30 wersjach językowych i wspierany przez najnowocześniejsze technologie. System narzędzi psychometrycznych Facet5 to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy potrzebują głębszego zrozumienia ludzkich zachowań w miejscu pracy.

Czym jest Akredytacja?

Wykorzystywanie systemu Facet5 w praktyce zawodowej wymaga ukończenia dwudniowych warsztatów akredytacyjnych prowadzonych przez certyfikowanego trenera Facet5. Podczas warsztatów poznasz historię rozwoju systemu Facet5, dowiesz się co wyróżnia ten system na tle innych tego typu narzędzi stosowanych w biznesie, zrozumiesz jakie aspekty osobowości zawodowej mierzy Facet5 i jakie mają one znaczenie w przewidywaniu, opisywaniu oraz wyjaśnianiu różnego typu zachowań. Nauczysz się jak należy interpretować i komentować różne profile osobowości, wykonasz wiele praktycznych ćwiczeń, które ułatwią Ci zrozumienie różnic występujących pomiędzy ludźmi oraz sposobów budowania z nimi dobrych relacji. Nauczysz się przekazywania informacji zwrotnych na temat uzyskanych wyników Facet5. Warsztaty są prowadzone w ciekawy i w pełni interaktywny sposób. Uczestnicy wychodzą z nich w pełni przygotowani do interpretowania i omawiania profili Facet5 – uzyskując jednocześnie szerszą wiedzę na temat oceny osobowości zawodowej oraz możliwości stosowania tej wiedzy w celu uzyskiwania określonych rezultatów biznesowych.

Korzyści z akredytacji

  • Po ukończeniu warsztatów akredytacyjnych będziesz rozumieć, interpretować oraz omawiać profil Facet5.
  • Nauczysz się coachingowego sposobu prowadzenia rozmów na temat wyników Facet5, który aktywnie zaangażuje każdego Klienta oraz zapewnia możliwość realizowania różnego typu celów biznesowych.
  • Otrzymasz klucze dostępu do systemu oraz zasobów Facet5 zawierających wiele wskazówek jak w praktyce zawodowej możesz wykorzystywać system Facet5, a także wiele opisów badań i studiów przypadków realizowanych przez twórców tego systemu.
  • Nauczysz się administrować systemem Facet5: wysyłać z niego zaproszenia oraz generować różnego typu raporty Facet5.
  • Otrzymasz instrukcje obsługi systemu Facet5 oraz wskazówki do prowadzenia różnych projektów rozwojowych z wykorzystaniem raportów Facet5.
  • Otrzymasz międzynarodowe świadectwo akredytacyjne umożliwiające Ci wykorzystywanie systemu Facet5 w każdym miejscu pracy.
  • Dokonasz analizy własnych talentów – odkryjesz jak możesz uzyskiwać jeszcze więcej satysfakcji z wykonywanej pracy.
  • Poznasz metody Accelerated Learning i będziesz się dobrze bawić.

Kto może uzyskać akredytację?

Na warsztaty akredytacyjne Facet5 zapraszamy wszystkie osoby realizujące projekty: HR, rozwoju organizacji, coachingu, rozwoju przywództwa oraz powiązanych z nimi obszarów. Nie jest potrzebna żadna specjalistyczna wiedza ani doświadczenie – chociaż znacząco wspiera ich realizację Twoja naturalna ciekawość i zainteresowanie sprawami rozwoju osobowości. Oczekujemy od uczestników przeczytania przed warsztatami zestawu materiałów przygotowujących – ale nie jest to ani zbyt trudne, ani czasochłonne.

Opinie uczestników poprzednich warsztatów akredytacyjnych

“Mam wrażenie, że niemal 100% wiedzy, jaką otrzymałam podczas warsztatów jest do wykorzystania w mojej pracy HR-owej. Co więcej są to rozwiązania i narzędzia gotowe do zastosowania, a przede wszystkim wyposażające biznes w cenne informacje do podejmowania najważniejszych decyzji w firmie. Dziękuję. Renata Kuleta, PKP Intercity”

“Bogata wiedza na temat narzędzia, ciekawe “energizery”, profesjonalizm i wiedza prowadzących, świetne miejsce i atmosfera, obszerne materiały szkoleniowe. Kasia Ostrowska, Medicover”

„Warsztaty oceniam jako bardzo ciekawe i oferujące wiele możliwości motywowania pracowników i wprowadzania zmian w organizacji. Bardzo otwarta komunikacja, cenne wskazówki, ciekawa forma prowadzenia szkolenia (bardzo dużo ćwiczeń – wielki plus). Bardzo ciekawa i inspirująca tematyka. Warsztaty oceniam jako bardzo dobre. Grochal Łucja, Samsung Electronics Polska”

„Metodyczne, ciekawe, krok po kroku. Bardzo dużo wiedzy, mnóstwo możliwości. Andrzej Jabłonowski. Samsung Electronics Polska.”

„Warsztat był bardzo ciekawy. Bardzo jasno przedstawione wszystkie kluczowe kwestie sprzedażowe oraz aspekty dotyczące samego narzędzia Facet5. Bardzo dziękuję za jasny, ciekawy przekaz i interesującą prezentację. Serdecznie polecam! Joanna Bojarska – Buchcic, HR Solutions Bojarska – Buchcic.”

„Rewelacyjnie przygotowany i prowadzony warsztat. Piotr podąża za każdym uczestnikiem z uwagą i energią. Od ponad roku mam prawdziwą przyjemność pracować z Piotrem. Zawsze, o każdej porze i w każdej sytuacji służy pomocą i wsparciem. Z uwagą, spokojem i cierpliwością wyjaśnia wszystkie wątpliwości, jakie pojawiają się na mojej drodze konsultanckiej. Katarzyna Konieczna. WIK Consulting.”

„Polecam szkolenie akredytacyjne Facet5 z racji na mnogość możliwości, jakie dostarcza. Począwszy od rekrutacji, poprzez diagnozę profilu osobowości do budowania efektywnych zespołów i rozwoju indywidualnych talentów. Warsztaty były prowadzone w angażujący sposób, oparte o praktyczne umiejętności, z dużym naciskiem na praktyczne aspekty narzędzia. Kluczowe było ćwiczenie dawania feedbacku na „żywym organizmie”. Polecam raz jeszcze. Kamil Chmielewski. DTI Polska”.

„Bardzo ciekawy system. Skala zastosowań biznesowych stawia go na czele znanych mi rozwiązań. Po szkoleniu od razu kreuje się wiele myśli na praktyczne wdrożenie i stosowanie. Zadziwia mnie zgodność wyników badania z własnymi ocenami dotyczącymi mnie osobiście. Tak łatwo generuje drogę do rozwiązań, że trudno aż uwierzyć, że to takie proste. Ponadto bardzo pozytywne odczucia względem trenera – świetne prowadzenie i profesjonalizm. Zyskałam dla siebie bardzo wiele w wielu obszarach. Dziękuję. Joanna Filipiak Markiewicz, Za HORYZONT Joanna Filipiak – Markiewicz”.

„Cenne jest to, że tak proste badanie kwestionariuszowe daje tak wiele opcji: od rozwoju pracownika po rozwój organizacji. Pozytywne patrzenie w przyszłość!. Łodzińska, PKN Orlen. S.A.”

„Ciekawe narzędzie o szerokich możliwościach zastosowania. Z pewnością warto się z nim zapoznać. Same warsztaty prowadzone w sposób profesjonalny, aktywizujące grupę, mają praktyczny wymiar. Przyjemna atmosfera, dużo informacji przekazanych w przystępny sposób. Krótko mówiąc: to był dobrze wykorzystany czas. Magdalena Dobrosielska OTTO Polska Sp. z o.o.”

„Poznałam nowe narzędzie, ale przede wszystkim poznałam siebie. Mam plan na biznes i na siebie. Grażyna Rosińska. FU GHR.”

„Nie miałem świadomości, że Facet5 jest tak rozbudowanym systemem dającym tak wiele możliwości badawczych. System jest dość łatwy w obsłudze zarówno dla osób badanych jak i badających. Dziękujemy, że szkolenie, które mimo bardzo dużej ilości informacji do przekazania było jasne i interesujące. Jestem przekonany, że nadal nasze firmy będą kontynuować współpracę i rozwijać bazę Klientów. Rafał Wierusz – Kowalski, AIMS INTERNATIONAL POLSKA.”

Kiedy i gdzie?

Najbliższe warsztaty otwarte akredytacyjne organizujemy w Warszawie w dniach  6-7 kwietnia, 2017.
Na życzenie Klientów realizujemy również zamknięte szkolenia akredytacyjne we wskazanym miejscu oraz terminie. Liczba miejsc jest ograniczona (warsztaty organizowane są dla małych grup), gdyż podczas programu prowadzimy rozmowy na temat raportu Facet5 każdego z uczestników warsztatów. Warsztaty są w pełni interaktywne, prowadzone metodą Accelerated Learning, a ich czas trwania nie jest z góry ograniczony i w dużej mierze zależy od tempa pracy grupy.

Trenerzy:

Nina Sosińska i Piotr Sosiński
„Ludzie nigdy nie osiągną więcej niż wierzą, że mogą osiągnąć – masz w swoim życiu ważną misję do spełnienia”.
Nina posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami rozwoju w dużych międzynarodowych organizacjach, jestem certyfikowanym coachem (Art and Science in Coaching – podejście skoncentrowane na rozwiązaniach – Erickson, Relating Forward – Entheos), wyłącznym przedstawicielem i certyfikowanym trenerem firmy Facet5 Ltd.. Nina ukończyła również program Quantum Leap Success Resources. Podczas tych warsztatów poznasz metody budowania samoświadomości, odkrywania talentów, sekrety motywowania różnego typu ludzi oraz techniki przyspieszonego nauczania opisane w książce „Magia Rozwoju Talentów”. Osobiście wspieramy projekty rozwoju talentów w takich firmach jak: Coca Cola HBC Polska Sp. z o.o., Netia SA, Saint Gobain, Oriflame Products Poland, Ochnik. Pomagamy ponad 100 firmom konsultingowym skutecznie wykorzystywać system Facet5 w projektach rozwoju talentów.
Udział w warsztatach akredytacyjnych Facet5 będzie dla Ciebie niezwykłym doświadczeniem i skutecznym wsparciem Twoich dalszych planów i działań zawodowych.
Chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń do nas: Nina 501 139 700, Piotr 698 656 696

Pobierz broszurę na temat warsztatów akredytacyjnych

Zgłoś swoje zainteresowanie warsztatami akredytacyjnymi Facet5:

Imię i nazwisko uczestnika warsztatów (wymagane)

Nazwa stanowiska uczestnika warsztatów (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

Adres firmy (wymagane)

Kod pocztowy firmy (wymagane)

NIP firmy (wymagane)

Telefon kontaktowy do uczestnika (wymagane)

Adres email (wymagane)

Skąd dowiedział/a się Pan/i o tych warsztatach:

Wiadomość

captcha


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez firmę HR High Touch z siedzibą w Kuligowie przy ul. Choinki 11 w celu organizacji i przeprowadzenia szkolenia oraz prowadzenie korespondencji dotyczącej szkolenia.

  
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas newsletterów.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]