ROZWÓJ OSOBISTY. Jak poznawać i rozwijać mocne strony pracownika?

Rozwój pracownika w firmie możemy porównać do przysłowiowej podróży z punktu A do punktu B.

W punkcie A  dokonujemy analizy stanu obecnego: jakie są mocne i słabe strony, predyspozycje, preferencje, wyniki, relacje, obecne zachowania – jest to nasz punkt wyjścia. Punkt B  jest celem, do którego dążymy.

Kiedy już wiemy skąd wyruszamy i dokąd zmierzamy – trzeba znaleźć najlepszą drogę, która nas tam doprowadzi.  W podróży ludzie zwykle korzystają z jakiejś mapy, w dzisiejszych czasach coraz rzadziej zajmujemy się samodzielnym sporządzaniem mapy, gdyż używamy wielofunkcyjnych urządzeń z systemem GPS.  Facet5 jest właśnie takim nowoczesnym wielofunkcyjnym urządzeniem wspierającym rozwój osobisty, które ułatwia diagnozowanie, analizowanie, planowanie i realizację projektów rozwoju pracowników w firmie.

Facet5 jest GPS-em opracowanym dla menedżerów, który ułatwia im zatrudnianie właściwych ludzi na właściwych miejscach, komunikowanie, motywowanie, budowanie zespołów oraz zarządzanie – system Facet5 jest przydatny w każdej fazie cyklu pracownika w firmie. Facet5 jest systemem w pełni „on-line” – wystarczy mieć dostęp do internetu, aby w każdej chwili można było skorzystać z jego zasobów.

Jesteś zainteresowany dalszą część artykułu? Pozostaw swój adres e-mail, wyślemy Ci go na skrzynkę pocztową.


0 Comments