Moc, która jest w Tobie – Potęga Twojej Osobowości i Magia Twoich Talentów

Potęga Twojej Osobowości i Magia Twoich Talentów. 

Każdy z nas ma jakieś talenty. Warto je dobrze wykorzystywać, aby żyć pełnią życia i realizować swoje cele i marzenia.

Dlaczego więc tak wielu ludzi nie potrafi określić, jakie mają talenty?  

Dlaczego tak wiele osób sądzi, że nie ma żadnych talentów?

Jeśli Ty należysz do takich osób – to chciałabym Ci dziś uświadomić, że to jest błędne przekonanie, które niepotrzebnie ogranicza Twoje możliwości.  Jeśli np. uznajesz się za osobę całkowicie przeciętną – to oznacza, że jesteś podobny/a do większości ludzi. To daje Ci duże możliwości zdobywania zaufania i akceptacji innych. Łatwo jest Ci również rozmawiać z większością ludzi i łatwo ich zrozumieć – jesteś przecież taki / taka jak oni. Możesz też bez większego wysiłku wybierać swoje zachowania stosownie do okoliczności.
Jeśli natomiast uznajesz się za “odmieńca” – wtedy prawdopodobnie masz wrażenie, że ludzie często Cię nie rozumieją i że nie akceptują Twoich zachowań. W takich sytuacjach  wystarczy im uświadamiać, co możesz im dawać od siebie  to coś, czego oni nie mają lub co jest dla nich trudne. Wtedy prawdopodobnie zaczną Cię doceniać i będą też  łatwiej akceptować Twoją odmienność.

Samoświadomość – podstawa rozwoju osobistego

Aby dobrze wykorzystywać w pracy swoje cechy, predyspozycje i talenty – trzeba mieć ich pełną świadomość i obraz tego, jak wyglądają one na tle innych ludzi. Ważne jest też zrozumienie jaką moc i siłę daje Ci Twoja osobowość w relacjach z innymi ludźmi. Z jednej strony warto pamiętać, że nadużywanie Twoich silnych stron może być ryzykowne, gdyż może frustrować ludzi, z którymi pracujesz. Z drugiej strony trzeba brać pod uwagę fakt, że Ciebie mogą mocno frustrować ludzie o przeciwstawnych cechach charakteru.  Dlaczego? Ponieważ Twoim zdaniem często nadużywają zachowań, które Tobie przychodzą tak trudno – i że z tak dużą łatwością robią to, czego Ty zwykle uczysz się długo.
Zbudowanie silnej samoświadomości to jest zwykle pierwszy i najważniejszy krok w rozwoju osobistym.

Jakie są Twoje odpowiedzi na poniższe pytania?

  • Jak wypadają Twoje talenty na tle talentów innych ludzi?
  • Czy wiesz jakie masz silne strony i jak chcesz je wykorzystywać w swojej pracy?
  • Jak często rozmawiasz o swoich talentach w firmie, w której pracujesz?
  • Czy Twoi koledzy w pracy wiedzą na czym Ci tak naprawdę zależy?
  • Jak często pracując zapominasz o całym świecie, gdyż Twoje zadania są dla Ciebie tak pasjonująca, że zajmują całą Twoją uwagę?

Jeśli te pytania mają dla Ciebie znaczenie i jednocześnie nie do końca jesteś zadowolony/a ze swoich odpowiedzi – dokonaj analizy swoich talentów poprzez wypełnienie kwestionariusza Facet5. To zajmie Ci jedynie 15 minut – natomiast informacje, które otrzymasz w swoim raporcie będziesz analizować i wykorzystywać przez całe życie.
Rozwojem ludzi zajmuję się od ponad 30 lat, jestem też autorką książki “Magia Rozwoju Talentów”. Od dziesięciu już lat każdy proces rozwoju indywidualnego oraz zespołowego rozpoczynam od analizy talentów z wykorzystaniem metody Facet5.

Odkryj Moc, która jest w Tobie.

Dlaczego Facet5?
Facet5 łatwo pokaże Ci jaka jest Potęga Twojej Osobowości i Magia Twoich Talentów.
Wybrałam i od dziesięciu lat stosuję system Facet5 ponieważ wciąż słyszę od moich Klientów takie opinie na temat informacji, które z niego generuję:

  • “…sam bym siebie lepiej nie opisał”;
  • “…zadziwiające – jak to jest możliwe, że z takiego krótkiego kwestionariusza zostało wygenerowanych tyle prawdziwych i pożytecznych informacji?”
  • “…chciałbym otrzymać również takie raporty dla moich podwładnych”
  • “…dlaczego nie wiedziałem o tej metodzie wcześniej – wiedza zawarta w tych raportach zaoszczędziła by mi wiele czasu i wysiłku.”

Stosuję Facet5 również dlatego, że rozmowa na temat Twojego Profilu Osobowości Facet5 będzie dla Ciebie bardzo przyjemna i dotyczyć będzie najważniejszego tematu na świecie – Ciebie i Twoich talentów. Rozmowa ta uświadomi Ci potęgę Twojej osobowości, ułatwi Ci zaplanowanie Twojej przyszłej kariery zawodowej oraz budowanie dobrych relacji z innymi ludźmi.
Jak wygląda raport Facet5? Przykładowy Profil Osobowości Facet5
Jeśli chcesz wypełnić kwestionariusz Facet5, aby lepiej zrozumieć jaka jest Potęga Twojej Osobowości oraz Magia Twoich Talentów – zadzwoń do mnie: 501 139 700.
Pozostaw proszę w formularzu poniżej proszę kontakt do siebie – wtedy będziesz otrzymywać ode mnie informacje o najbliższych wydarzeniach promocyjnych dotyczących systemu Facet5.


0 Comments