Akredytacja Facylitator projektów TeamScape

AKREDYTOWANYCH UŻYTKOWNIKÓW FACET5 ZAPRASZAMY na warsztaty online “FACYLITATOR PROJEKTÓW TEAMSCAPE”

Warsztaty prowadzone będą na platformie ZOOM w dniach 23, 25 i 26 kwietnia, 2024 – w godzinach 12.00 – 16.00

Przed warsztatami uczestnicy otrzymają dostęp do materiałów i ćwiczeń TeamScape w języku polskim. Po akredytacji dostaniecie Państwo również dostęp do zasobów TeamScape w języku angielskim.

Moduł 1 – 23 kwietnia, 2024 (4 godziny: 12.00 – 16.00)

Moduł 2 – 25 kwietnia, 2024 (4 godziny: 12.00 – 16.00)

Moduł 3 – 26 kwietnia, 2024 (4 godziny: 12.00 – 16.00)

JAK DZIAŁA TEAMSCAPE?

Sercem TeamScape są profile Facet5 członków zespołu. Te profile nałożone na siebie tworzą wizualną reprezentację różnorodności grupy.

SZKOLENIE PROWADZI:

Nina Sosińska – doświadczony trener i facylitator projektów rozwoju ludzi i zespołów w organizacjach.  Laureatka konkursu Dyrektor Personalny roku 2004 oraz zwyciężczyni konkursu najlepsza strategia HR w roku 2006. Obydwa te tytuły są wynikiem realizacji wielu projektów budowania efektywnych zespołów. Nina posiada uprawnienia do certyfikowania użytkowników z zakresu wykorzystywania wszystkich modułów systemu Facet5, w tym do prowadzenia warsztatów Train the Trainer projektów TeamScape. Nina w roku 2014 uczestniczyła  w programach prowadzonych przez Blaira Singera „Train the Trainer” , „Master Facilitator” oraz „The Code of Honor” (Blair Singer Training Academy, Xcel Training and Consulting, Success Resources). W maju, 2014 ukończyła program Quantum Leap i jest Oświeconym Wojownikiem Success Resources.
“Prawdziwą siłę dają różnice, nie podobieństwa.”
Stephen Covey
Dla wielu organizacji krytycznym czynnikiem sukcesu jest efektywnie pracujący Zespół, w którym w maksymalnym wymiarze wykorzystywane są indywidualne silne strony każdego z jego członków, w którym ludzie motywują się nawzajem i minimalizują potencjalne konflikty. Ten interaktywny warsztat został zaprojektowany dla konsultantów  Facet5 oraz specjalistów HR – praktyków posiadających akredytację Facet5. W module TeamScape możesz szybko generować raporty obrazujące styl pracy danego zespołu, jego unikalne talenty, synergie i potencjalne punkty zapalne. Moduł TeamScape ułatwia zrozumienie jak osobowość poszczególnych członków zespołu wpływa na dynamikę pracy tej grupy. Dzięki uczestnictwu w tym warsztacie nauczysz się jak wykorzystywać TeamScape podczas facylitacji projektów rozwoju  zespołów.

Cena warsztatów Facylitator TeamScape wynosi 3 500 PLN + VAT.

Poniżej znajdziesz formularz zgłoszenia – jeśli chcesz uczestniczyć w tym warsztacie – zapisz się już dziś: