Umów się na bezpłatny warsztat edukacyjny w Twojej firmie i poznaj system Facet5

„Prawdziwa decyzja jest mierzona poprzez fakt podjęcia nowego działania. Jeśli nie ma działania – tak naprawdę nie podjąłeś decyzji.”

Tony Robbins

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNY WARSZTAT EDUKACYJNY FACET5 W TWOJEJ FIRMIE.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Skontaktujemy się z Panem / Panią w ciągu 24 godzin.

Dla kogo przeznaczony jest bezpłatny warsztat edukacyjny Facet5?

  • Dla pracowników działów HR;
  • Dla pracowników i właścicieli firm consultingowych;
  • Dla właścicieli biznesu;
  • Dla osób zarządzających zespołami projektowymi;
  • Dla osób poszukujących nowych wyzwań zawodowych;
  • Dla osób, które myślą o własnej firmie;
  • Dla osób, które chcą dokonać zmian w swoim życiu zawodowym;
  • Dla wszystkich tych, którzy chcą  dokonać widocznych zmian w swoim środowisku zawodowym.

Dla zainteresowanych przygotujemy dodatkowo indywidualną propozycję dotyczącą możliwej współpracy.

Chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń lub napisz do nas to nic nie kosztuje!

Aby zapisać się na bezpłatny warsztat edukacyjny Facet5 w swojej firmie wypełnij poniższy formularz:


OPINIE UCZESTNIKÓW POPRZEDNICH WARSZTATÓW:

“Dziękuję za podzielenie się narzędziami i doświadczeniami (ćwiczeniami) w prowadzeniu warsztatów TeamScape. Dziękuję za godne towarzystwo na warsztacie. Wiele inspiracji od mądrych kobiet."

Anna Karecka. Dyrektor ds. Rozwoju i Coachingu Coca Cola HBC Polska

“Bardzo użyteczna i praktyczna wiedza, dzięki której lepiej mogę identyfikować możliwości i potencjał ludzi w zespołach. Duże wrażenie zrobiły na mnie ćwiczenia, dzięki którym mogłam też zrobić coś dla siebie. Dziękuję!"

Barbara Wiszniewska Aims Polska Sp. z o.o.

“Szkolenie bardzo wzbogaciło mój warsztat pracy. Wiele ciekawych ćwiczeń, które wykorzystam w swojej pracy. Szkolenie pokazało, jak wiele możliwości daje stosowanie tego narzędzia w pracy trenera i coacha."

Małgorzata Kwiecień. AXA Polska Manager ds. Rekrutacji i Selekcji

“Warsztaty TeamScape są prawdziwą kopalnią wiedzy i narzędzi. Prowadzone tak, aby każdy uczestnik miał z nich właśnie to, czego naprawdę potrzebuje. Sukces dopełnia doborowe towarzystwo i przestrzeń do wymiany tzw. „Best practices”."

Karina Popieluch, KaiZen HR

“Warsztat pozwolił mi odkryć nowe możliwości pracy z zespołem po to, aby wzmocnić talenty jego członków i pozwolić im odkryć swój potencjał. Ciekawe prowadzenie spowodowało, że nie było ani jednej chwili, w której bym się nudziła. Naprawdę uczymy się poprzez zabawę. Dużo narzędzi, dużo podpowiedzi – dużo efektywnej pracy."

Agata Sawicka, właściciel Relacje – Life Buziness People

“Jeśli zależy Ci na głębszym zrozumieniu tego, co się dzieje w Twoim zespole i wyjścia poza poziom kompetencji, a dotarcia do tego, co jest w ludziach – ten warsztat jest dla Ciebie."

Mirosław Dudziński, Konsultant Human To Business

“Dobra energia, tempo, ciekawe tematy, użyteczne ćwiczenia. Teraz mam już poczucie kierunku jak wykorzystać narzędzie Facet5. Oczekuję następnych takich spotkań."

Kasia Janczuk, Trener

“Dziękuję Nino za możliwość uczestniczenia w warsztacie TeamScape. Potwierdził on niespotykane na rynku możliwości wykorzystywania Facet5 do realnego wsparcia Klientów w realizacji ich celów i budowania skutecznych zespołów. Dziękuję za zaproszenie i możliwość udziału we wczorajszym emocjonalnym przeżyciu, bo tym to dla mnie było."

Bogdan Chodkowski, DNA JOB – Chief Development Officer