Aby zarezerwować swoje miejsce wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy.


Przed spotkaniem będziemy kontaktowali się z Tobą telefonicznie, aby przekazać Ci szczegóły dotyczące przygotowania się do spotkania.

Jedyne o co prosimy to, jeżeli się zapiszesz pojaw się na spotkaniu.


Witamy Cię na bezpłatnym mentoringu Facet5

To niesamowita okazja i ogromna wartość, którą otrzymujesz ZA DARMO! Jedyne o co prosimy, to abyś się pojawił!
Piotr Sosiński

Trener oraz partner biznesowy Facet5 Global, na co dzień współpracujący z UK i Australią. Wyłączny dystrybutor w Polsce systemu badania osobowości biznesowej Facet5, posiadający 15 letnie doświadczenie w dostarczaniu międzynarodowych usług prze- znaczonych dla HR.

Razem z Facet5 pracuje z przedstawicielami różnych kultur i narodowości z 42 Państw posługujących się na co dzień 44 językami i robiącymi biznes w 60 krajach na 6 kontynentach. W ciągu ostatnich 14 lat pracy w Polsce przyczynił się do wykonania 22.000 badań Facet5 a liczba ta ciągle rośnie. Od 2008 roku jest międzynarodowym trenerem Facet5. Piotr posiada uprawnienia do przeprowadzania szkoleń certyfikacyjnych w zakresie wszystkich modułów systemu Facet5, w tym do prowadzenia warsztatów certyfikacyjnych Facet5 oraz warsztatów Spotlight Facet5, Audition i Backdrop Facet5, SLR Facet5 oraz warsztatów TeamScape Facet5.

CO DLA CIEBIE zrobię…

Chętnie zrobię z Tobą sesję mentoringu do 2 godzin ZA DARMO. Bez haczyków i podstępów. Doradzę Ci osobiście, a kto wie... może zostaniesz naszym kolejnym partnerem biznesowym.

Z czymkolwiek biznesowo się zmierzasz, zajmiemy się tym podczas rozmowy. Jeżeli zarezerwujesz to miejsce, oznacza to, że ktoś inny nie będzie miał tej możliwości, więc spraw, aby to się liczyło i pojaw się na spotkaniu.

UŚMIECH - BĘDZIESZ W KAMERZE!

W ramach umowy wszyscy uczestnicy będą musieli upewnić się, że mają włączoną kamerę, ponieważ jest to rozmowa wideo! To ogromne znaczenie dla networkingu, a żeby było to efektywne, musimy zrobić to twarzą w twarz. Jeśli nie włączysz kamery, założymy, że nie działa poprawnie i usuniemy Cię z sesji.