Warsztaty akredytacyjne Facet5 SuperSkills – 26 czerwca, 2019

Warsztaty akredytacyjne Facet5 SuperSkills dedykowane są dla akredytowanych użytkowników Facet5. Po ich ukończeniu w Twojej bazie danych Facet5 zostanie udostępniona możliwości generowania raportów Facet5 SuperSkills.

Mam przyjemność zaprosić Cię na jednodniowy warsztat akredytacyjny Facet5 SuperSkills, który organizuję w dniu 21 maja, 2019 w Warszawie.
Został on zaprojektowany w celu ułatwienia Ci prowadzenia warsztatów z zakresu przywództwa konwersacyjnego – rozwoju 5 Super-Umiejętności komunikowania się, które mają kluczowe znaczenie dla poprawy współpracy i innowacyjności w dzisiejszym środowisku biznesu.

Unikalny raport Facet5 SuperSkills jest generowany na podstawie kwestionariusza osobowości Facet5 i pokazuje jak osobowość każdego z nas wpływa na komunikowanie się z innymi.


Warsztaty SuperSkills są w pełni interaktywne, skłaniają do głębokich refleksji i ułatwiają dalszy rozwój.
Warsztaty Facet5 SuperSkills to coś więcej niż szkolenie – dogłębne analizy oraz zrozumienie swojego własnego naturalnego podejścia zmieniają indywidualne myślenie, postawy oraz nastawienie uczestników.

Udział w tym warsztacie ułatwi Ci także dalszy rozwój Twojego biznesu. Otrzymasz nowe narzędzia oraz rozwiniesz swoje umiejętności. Prowadzenie skutecznych rozmów to obecnie najważniejsza kompetencja liderów – więc wierzę, że ta akredytacja ułatwi Ci pozyskanie wielu nowych Klientów oraz projektów rozwoju. 

Podczas warsztatów akredytacyjnych Facet5 SuperSkills otrzymasz:
1. Wskazówki oraz prezentację ułatwiające sprzedaż projektów rozwoju SuperSkills.
2. Program oraz prezentację potrzebne do prowadzenia jednodniowych warsztatów Facet5 SuperSkills.
3. Twój własny raport SuperSkills.
4. Materiały szkoleniowe dla Twojej pierwszej grupy szkoleniowej: 12 Podręczników dla Uczestników Warsztatów SuperSkills oraz karty facylitatora SuperSkills*. 
5. Podręcznik Facylitatora Facet5.
6. Plakat SuperSkills.
7. Świadectwo Certyfikacyjne uprawniające Cię do realizacji warsztatów SuperSkills.
8. Wzór świadectw dla Uczestników Twoich szkoleń SuperSkills*.

Uwaga: * Materiały dla uczestników kolejnych warsztatów będziesz mogła zamawiać u nas lub drukować we własnym zakresie.

Po warsztatach otrzymasz:
1. Możliwość generowania raportów SuperSkills w Twoim systemie Facet5 (cena jednego raportu Facet5 SuperSkills to 10 FIPs).
2. Nasze wsparcie ułatwiające Ci sprzedaż i realizację warsztatów Facet5 SuperSkills.

Jesteś zainteresowana udziałem w warsztatach akredytacyjnych Facet5 SuperSkills?  Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!


Imię i nazwisko uczestnika warsztatów (wymagane)

Nazwa stanowiska uczestnika warsztatów (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

Adres firmy (wymagane)

Kod pocztowy firmy (wymagane)

NIP firmy (wymagane)

Telefon kontaktowy do uczestnika (wymagane)

Adres email (wymagane)

Skąd dowiedział/a się Pan/i o tych warsztatach:

Wiadomość

captcha


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez firmę HR High Touch z siedzibą w Warszawie, pl. Gen. J. Hallera 6B/4 w celu organizacji i przeprowadzenia szkolenia oraz prowadzenie korespondencji dotyczącej szkolenia.

  
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas newsletterów.