Tamara Bieńkowska


Jeden z moich klientów powiedział: „Szczególnie zaskoczyło mnie podczas naszego spotkania, że dotarło do mnie, że mój wynik równa się potencjał minus zakłócenie. Zawsze wydało mi się, że na drodze do sukcesu stoją pewne przeszkody, ale nie zawsze wiedziałem dotąd, czym one są i jak je omijać. A nawet jeśli wiedziałbym, to czy jestem wystarczająco odważny i mam odpowiednie umiejętności, aby je pokonać?”
Wielu moich kolegów postrzega stosowanie narzędzi diagnostycznych jako dodatek do ich pracy doradczej. Mogą nie doceniać możliwości, jakie drzemią w systemie albo postrzegać je jako czynnik komplikujący ich ofertę i zakłócający marketing ich usług.
Tymczasem moje doświadczenie w stosowaniu Facet5 podpowiada mi, że jest on nie tylko efektywnym, ale również przyjaznym systemem diagnozy potencjału, który drzemie w ludziach. Ogromnie doceniam jako coach szansę oparcia się na talentach, które wszyscy posiadamy. Odpowiada mi funkcjonalność systemu oraz przejrzystość raportów, które generują się w wielu językach. Cieszy mnie również uznanie moich klientów, którzy do lektury raportu wracają wielokrotni i zawsze znajdą pretekst, żeby się do niego odwołać. Diagnoza jest podstawą efektywności. Dobry chirurg operator nie rozcina powłok brzusznych, pytając: ”Gdzie mogę się przydać?”, tylko działa w punkt!