MOMENTOR

Czym jest Momentor?

Momentor to roczny dostęp do platformy internetowej dla uczestnika projektu coachingu, mentoringu oraz jego coachów i mentorów.

Co zapewnia coachom i mentorom Momentor?

 1. Szybki dostęp do informacji ile celów rozwojowych zostało zdefiniowanych i wpisanych w plany rozwoju pracowników objętych programami coachingu i mentoringu.
 2. Szybki przegląd celów, przygotowanych planów rozwoju, podejmowanych działań oraz możliwość bieżącej oceny ich realizacji.
 3. Pełny dostęp do naszej bogatej biblioteki kompetencji zawierającej ponad 1500 porad rozwojowych, rekomendacje książek, artykułów, nagrań, filmów oraz innych zasobów, które coach/mentor może zarekomendować swoim podopiecznym  jako część ich planu rozwoju. Dostęp ten jest przyznawany na 12 miesięcy.
 4. Szybka możliwość mierzenia postępów uczestników projektu coachingu/mentoringu. Coach/mentor może przeglądać zarówno oceny postępów, jak i komentarze przekazane przez zaproszonych do oceny pracowników uczestnikom tego projektu.
 5. Coach/mentor ma możliwość ciągłego wspierania procesu rozwoju kompetencji poprzez udzielanie uczestnikom projektu szybkich pisemnych wskazówek i komentarzy dotyczących podejmowanych działań. Wszystkie komentarze dotyczące rozwoju danej osoby gromadzone są w jednym miejscu, co ułatwia realizację i mierzenie efektów programów coachingu i mentoringu.

Aby dowiedzieć się więcej – skontaktuj się z nami:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Nr telefonu (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Skąd dowiedział/a się Pan/i o tych warsztatach:

  Wiadomość

  captcha


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez firmę HR High Touch z siedzibą w Warszawie przy Pl. Gen. J. Hallera 6B/4 w celu organizacji i przeprowadzenia szkolenia oraz prowadzenie korespondencji dotyczącej szkolenia.

    
  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas newsletterów.