Akredytacja Facylitator projektów TeamScape

AKREDYTOWANYCH UŻYTKOWNIKÓW FACET5 ZAPRASZAMY NA JEDNODNIOWE WARSZTATY FACYLITATOR PROJEKTÓW TEAMSCAPE W DNIU 4 MARCA, 2020 – ONLINE

Miejsce:   ZOOM 

Data:         4 marca, 2021

Czas:        10.00 –  16.00

 • Jak często problemem Twoich Klientów jest poprawa efektywności zespołu?
 • Jak możesz zidentyfikować podobieństwa i różnice między poszczególnymi członkami zespołu?
 • Jakie silne strony i ryzyka dla pracy zespołowej wynikają z analiz TeamScape?
 • Jak wspierać menedżerów w skutecznym zarządzaniu zespołem oraz w osiąganiu coraz lepszych wyników?
 • Jak skracać czas wprowadzania do zespołu nowych liderów oraz pracowników?
 • Jak szybko, profesjonalnie i z sukcesem przeprowadzić warsztaty budujące jedność i siłę zespołów?
 • Jak przeprowadzić efektywne szkolenie online TeamScape trwające 1 dzień?

JAK DZIAŁA TEAMSCAPE?

Sercem TeamScape są profile Facet5 członków zespołu. Te profile nałożone na siebie tworzą wizualną reprezentację różnorodności grupy.

NA WARSZTATACH NAUCZYSZ SIĘ JAK:

 1. Planować, przygotować i realizować sesje online poprawiające współpracę i efektywność w zespole.
 2. Wybierać i przeprowadzać ćwiczenia realizujące cele takich spotkań.
 3. Korzystać z różnych funkcji modułu TeamScape.
 4. … i wiele, wiele więcej!

DLACZEGO JESZCZE POLECAM CI UDZIAŁ W TYM SZKOLENIU?

 • Otrzymasz gotowe scenariusze realizacji szkoleń TeamScape (również online) oraz polskie wersje materiałów do prowadzenia warsztatów TeamScape metodą online.
 • Zyskasz wiele nowych inspiracji jak możesz poszerzać swoją wiedzę ekspercką .
 • Poznasz ciekawych ludzi i wymienisz z nimi doświadczenia oraz kontakty.

SZKOLENIE PROWADZI:

Nina Sosińska – doświadczony trener i facylitator projektów rozwoju ludzi i zespołów w organizacjach.  Laureatka konkursu Dyrektor Personalny roku 2004 oraz zwyciężczyni konkursu najlepsza strategia HR w roku 2006. Obydwa te tytuły są wynikiem realizacji wielu projektów budowania efektywnych zespołów.

Nina posiada uprawnienia do certyfikowania użytkowników z zakresu wykorzystywania wszystkich modułów systemu Facet5, w tym do prowadzenia warsztatów Train the Trainer projektów TeamScape.

Nina w roku 2014 uczestniczyła  w programach prowadzonych przez Blaira Singera „Train the Trainer” , „Master Facilitator” oraz „The Code of Honor” (Blair Singer Training Academy, Xcel Training and Consulting, Success Resources). W maju, 2014 ukończyła program Quantum Leap i jest Oświeconym Wojownikiem Success Resources.

"Prawdziwą siłę dają różnice, nie podobieństwa."

Stephen Covey

Dla wielu organizacji krytycznym czynnikiem sukcesu jest efektywnie pracujący Zespół, w którym w maksymalnym wymiarze wykorzystywane są indywidualne silne strony każdego z jego członków, w którym ludzie motywują się nawzajem i minimalizują potencjalne konflikty.

Ten interaktywny warsztat został zaprojektowany dla konsultantów  Facet5 oraz specjalistów HR – praktyków posiadających akredytację Facet5. W module TeamScape możesz szybko generować raporty obrazujące styl pracy danego zespołu, jego unikalne talenty, synergie i potencjalne punkty zapalne. Moduł TeamScape ułatwia zrozumienie jak osobowość poszczególnych członków zespołu wpływa na dynamikę pracy tej grupy. Dzięki uczestnictwu w tym warsztacie nauczysz się jak wykorzystywać TeamScape podczas facylitacji projektów rozwoju  zespołów.

Cena warsztatów Facylitator TeamScape wynosi 987 PLN + VAT.

 • Osoby, które uczestniczyły już w warsztatach TeamScape i chciałyby poszerzyć swoją wiedzę i zyskać nowe inspiracje jak prowadzić takie warsztaty online otrzymają 50% zniżki.

Poniżej znajdziesz formularz zgłoszenia – jeśli chcesz uczestniczyć w tym warsztacie – zapisz się już dziś: 


OPINIE UCZESTNIKÓW POPRZEDNICH WARSZTATÓW:

“Dziękuję za podzielenie się narzędziami i doświadczeniami (ćwiczeniami) w prowadzeniu warsztatów TeamScape. Dziękuję za godne towarzystwo na warsztacie. Wiele inspiracji od mądrych kobiet."

Anna Karecka. Dyrektor ds. Rozwoju i Coachingu Coca Cola HBC Polska

“Bardzo użyteczna i praktyczna wiedza, dzięki której lepiej mogę identyfikować możliwości i potencjał ludzi w zespołach. Duże wrażenie zrobiły na mnie ćwiczenia, dzięki którym mogłam też zrobić coś dla siebie. Dziękuję!"

Barbara Wiszniewska Aims Polska Sp. z o.o.

“Szkolenie bardzo wzbogaciło mój warsztat pracy. Wiele ciekawych ćwiczeń, które wykorzystam w swojej pracy. Szkolenie pokazało, jak wiele możliwości daje stosowanie tego narzędzia w pracy trenera i coacha."

Małgorzata Kwiecień. AXA Polska Manager ds. Rekrutacji i Selekcji

“Warsztaty TeamScape są prawdziwą kopalnią wiedzy i narzędzi. Prowadzone tak, aby każdy uczestnik miał z nich właśnie to, czego naprawdę potrzebuje. Sukces dopełnia doborowe towarzystwo i przestrzeń do wymiany tzw. „Best practices”."

Karina Popieluch, KaiZen HR

“Warsztat pozwolił mi odkryć nowe możliwości pracy z zespołem po to, aby wzmocnić talenty jego członków i pozwolić im odkryć swój potencjał. Ciekawe prowadzenie spowodowało, że nie było ani jednej chwili, w której bym się nudziła. Naprawdę uczymy się poprzez zabawę. Dużo narzędzi, dużo podpowiedzi – dużo efektywnej pracy."

Agata Sawicka, właściciel Relacje – Life Buziness People

“Jeśli zależy Ci na głębszym zrozumieniu tego, co się dzieje w Twoim zespole i wyjścia poza poziom kompetencji, a dotarcia do tego, co jest w ludziach – ten warsztat jest dla Ciebie."

Mirosław Dudziński, Konsultant Human To Business

“Dobra energia, tempo, ciekawe tematy, użyteczne ćwiczenia. Teraz mam już poczucie kierunku jak wykorzystać narzędzie Facet5. Oczekuję następnych takich spotkań."

Kasia Janczuk, Trener

“Dziękuję Nino za możliwość uczestniczenia w warsztacie TeamScape. Potwierdził on niespotykane na rynku możliwości wykorzystywania Facet5 do realnego wsparcia Klientów w realizacji ich celów i budowania skutecznych zespołów. Dziękuję za zaproszenie i możliwość udziału we wczorajszym emocjonalnym przeżyciu, bo tym to dla mnie było."

Bogdan Chodkowski, DNA JOB – Chief Development Officer