Facet5 Audition i Facet5 ToRQ – 28.11.2017

Jakie korzyści przynosi  organizacjom korzystanie  z modułu Audition?

 • Zmniejszenie kosztów i skrócenie czasu rekrutacji.
 • Uzgodnienie i ujednolicenie oczekiwań wobec kandydatów.
 • Podniesienie trafności decyzji w procesach rekrutacji – wydłużenie czasu pracy na stanowiskach o dużej fluktuacji (nawet o 40%).
 • Wybór oraz awansowanie właściwych ludzi na właściwe stanowiska.
 • Skracanie czasu wprowadzania nowych pracowników.
 • Właściwe wykorzystywanie talentów zatrudnionych osób.
 • Rozwój kompetencji przywódczych.
 • Zwiększanie efektywności zespołów, dzięki zatrudnianiu “brakujących ogniw” i budowaniu zrozumienia oraz dobrych relacji już na etapie rekrutacji.
 • Wprowadzanie zmian i budowanie kultury organizacyjnej przynoszącej firmie sukcesy rynkowe.

Obejrzyj broszury Facet5 Audition 

Zastosuj najnowocześniejsze rozwiązanie internetowe – Facet5 Audition

 • Firmy zazwyczaj zatrudniają pracowników ze względu na ich kwalifikacje, a zwalniają ze względu na ich osobowość.
 • Rekrutacja to czasochłonny i kosztowny projekt jak możesz to zmienić? Korzystanie z modułu Audition zaoszczędza dużo cennego czasu i jest bardzo efektywne kosztowo.  
 • Doświadczenie i “czubek nosa” mogą czasami doprowadzić Cię do zatrudnienia niewłaściwej osoby, gdyż często widzisz w kandydacie to, co chcesz zobaczyć. Audition pomoże Ci eliminować takie ryzyko mierząc precyzyjnie dopasowanie osobowości kandydatów do określonych wymagań.
 • Wprowadzanie do firmy nowego pracownika trwa przynajmniej trzy miesiące, angażuje czas wielu kluczowych pracowników i nie zawsze kończy się sukcesem.
 • Czy można zrobić “on-boarding” szybciej i skuteczniej? Raporty Audition ułatwiają i znacząco skracają proces wprowadzania nowych pracowników do zespołów. Jest to szczególnie ważne w sytuacji zatrudniania liderów.
 • Wiele firm traci kontrakty i kontakty z powodu zatrudnienia niewłaściwych ludzi. Dlaczego tak się dzieje? Jak minimalizować to ryzyko i zatrudniać właściwych ludzi na właściwych miejscach?
 • Pracownik, który nie posiada talentów i predyspozycji potrzebnych na danym stanowisku szybko traci wewnętrzną motywację do pracy, nie osiąga zakładanych rezultatów i często sam rezygnuje z wykonywania danej  pracy.
 • Pracownik, który planuje odejście z firmy pracuje zwykle na pół gwizdka. Jaki jest tego koszt i ile możliwości traci wtedy Twoja firma?
 • Kluczowy pracownik, który odchodzi z firmy, zabiera ze sobą wiedzę, klientów, czasami swoich podwładnych.  Dobre dopasowanie zatrudnianych pracowników do zespołu i organizacji znacząco zmniejsza fluktuację w firmie.
Audition minimalizuje powyższe ryzyka już na etapie procesów rekrutacji. Zapraszamy pracowników działów HR oraz konsultantów zajmujących się rekrutacją na jednodniowy warsztat Facet5 Auditon.

Czego dowiesz się i nauczysz podczas warsztatów Audition?

 1. Jak określać profil właściwego kandydata na danym stanowisku pracy?
 2. Jak zaangażować do tej pracy osoby decydujące o zatrudnieniu?
 3. Jakie są główne przyczyny zatrudniania niewłaściwych ludzi?
 4. Jak przygotować ogłoszenie, na które odpowiedzą właściwi ludzie?
 5. Jak systematyzować proces prowadzenia rozmów rekrutacyjnych?
 6. Jak ułatwiać menedżerom prowadzenie rozmów rekrutacyjnych?
 7. Jak sprawdzać referencje branych pod uwagę kandydatów?
 8. Jak wybrać najlepszego kandydata?
 9. Jak raporty Audition mogą ułatwiać i skracać proces „on-boardingu” wybranych kandydatów?
 10. Jak podejmować trafne decyzje o awansach?
 11. Jakie masz talenty i jak możesz kształtować swoją ścieżkę rozwoju zawodowego?

Ponadto otrzymasz dostęp do modułu Auditon Facet5, co zapewni Ci możliwość badania dopasowania kandydatów do określonych oczekiwań oraz generowanie raportów wspierających rekrutację w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Opinie uczestników poprzednich warsztatów:

“Bardzo praktyczne warsztaty, ciekawie prowadzone. Narzędzie bardzo pomaga w procesie rekrutacji. Na uwagę zasługuje profesjonalizm trenera.” Ewa Lubańska Farm Frites Poland S.A.

“Bardzo ciekawe narzędzie. Warsztat zawierał dużo wartościowych treści. Był nie tylko inspirujący, ale prowadzony w sposób angażujący uczestników”. Katarzyna Głowińska HR BP Medicover Sp. z o.o.

“Ciekawe, inspirujące, mega interesujące szkolenie prowadzone w miłej i sympatycznej atmosferze, pobudza do myślenia, do zastanowienia się nad sobą i swoją rolą w organizacji. I najważniejsze: przypomina, aby nie przekładać opinii o sobie samym na innych i o wielu jeszcze arcy-ważnych sprawach. Dziękuję serdecznie: Izabela Juralewicz Główny Specjalista ds. Jakości Procesów HR Poczta Polska S.A.

“Warsztaty prowadzone w ciekawy sposób. Nie sposób się nudzić. Jasny i prosty przekaz. Narzędzie wydaje się być bardzo przydatne w procesie rekrutacji. Krzysztof Łuczak Poczta Polska S.A.

“Warsztat umożliwia zrozumienie bardzo ważnego narzędzia, którym jest Facet5. Pomaga w odnalezieniu własnego miejsca i w wyborze odpowiedniego stanowiska dla innych. Bardzo podobała mi się energia i sposób prowadzenie szkolenia – przydatne ćwiczenia, które ułatwiają zrozumienie zastosowań narzędzia w pracy” Karolina Guzy studentka psychologii, staż w firmie Evolution Coaching

nina_sosinska

Warsztaty prowadzi: Nina Sosińska – laureatka konkursu Dyrektor Personalny 2004, zwyciężczyni konkursu „Najlepsza strategia HR 2006 roku”, autorka książki „Magia Rozwoju Talentów – jak zdobyć, zatrudnić i zatrzymać w firmie właściwych ludzi”. Nina przez ponad 16 lat rekrutowała pracowników na kluczowe stanowiska w międzynarodowych korporacjach i od ponad 2007 roku wspiera firmy konsultingowe w rekrutowaniu właściwych ludzi na właściwe stanowiska. Nina jest doświadczonym trenerem oraz facylitatorem procesów grupowych. Warsztaty będą prowadzone w interaktywny sposób, poznasz ciekawych ludzi i będziesz się świetnie bawić.

Zapisz się już dziś, aby zarezerwować swoje miejsce w tym inspirującym wydarzeniu!

Rejestracja na warsztat Facet5 Audition.

Data warsztatów: 28 listopada, 2017

Cena warsztatów: 697 PLN + VAT

Miejsce: Warszawa 

Kontakt z nami:

Tel.: +48 501 139 700 – Nina Sosińska

Tel.: +48 698 656 696 – Piotr Sosiński

nina.sosinska@hrht.pl

p.sosinski@businesscreator.pl

Wypełnij formularz rejestracyjny 

Imię i nazwisko uczestnika warsztatów (wymagane)

Nazwa stanowiska uczestnika warsztatów (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

Adres firmy (wymagane)

Kod pocztowy firmy (wymagane)

NIP firmy (wymagane)

Telefon kontaktowy do uczestnika (wymagane)

Adres email (wymagane)

Skąd dowiedział/a się Pan/i o tych warsztatach:

Wiadomość

captcha


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez firmę HR High Touch z siedzibą w Warszawie przy Pl. Gen. J. Hallera 6B/4 w celu organizacji i przeprowadzenia szkolenia oraz prowadzenie korespondencji dotyczącej szkolenia.

  
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas newsletterów.